-16%

Bituumenlint Nicoband alumiinium

Bituumenlint pikkus 3-10m, laius 10-30cm
As low as €5.19 / item was €6.09
Availability: 3 to 5 days
Transport to Scandinavia

Tellimuse kojuvedu?

Transpordi hind arvutatakse teile ostukorvis ja sõltub toodete kogusest ja sihtkohast. Lisage tooted ostukorvi ja valige maakond ning näete automaatselt transpordi hindasid ja võimalusi.

Alates 490€ ostust on standard kojuvedu tasuta Harjumaal. Mujal Eestis alates 990€ ja saartel alates 1500€ tellimustest.

Võimalik on tellida väiksed kaubad pakiautomaati (TASUTA) ja suured kaubad koos mahalaadimisega (hind alates 20.-).

Standardvedu on kaupade kohaletoomine vastavalt VÕS-st lähtuvalt - kaup autol ja mahalaadimise eest vastutab vastuvõtja. Hinnad alates 15€ ja kullervedu alates 5€.

Harjumaal tarnime kaubad üldjuhul samal või järgmisel tööpäeval ja üle Eesti 1-3 päeva jooksul.


Loe kogu infot kojuveo kohta siit.

Details

Iseliimuv hermetiseeriv teip NICOBAND - see on mugav võimalus hermetiseerida erinevaid pragusid ja ühendusi. Kasutatakse ka katusekatete remondiks ja sadeveesüsteemidel. Teibil olev spetsiaalne UV kaitse tagab pikaajalise kasutuse ka välitingimustes ning erinevad värvitoonid võimaldavad valida sobiva tooni mistahes katusele.

Miks just Nicoband?

  • * Kindlalt kaitstud UV kiirte eest. 

Hermetiseeriva bituumenist kihiga teip NICOBAND, mis on kaetud folgeeritud kaitsekihiga UV kiirte eest. See annab võimaluse kasutada teipi ka välitingimustes.

  • * Lihtne kasutada ja on vastupidav

Teip - hermeetik NICOBAND on lihtne kasutada, ei vaja spetsiaalset väljaõpet. Tänu spetsiaalsete polümeer-bituumeni sideainete koostisele, tagab väga hea hermetiseerimis funksiooni kogu eluea vältel (10 aastat)

  • * Katte värvispekter

Teibi värvispekter on väljatöödatud arvestades kõige rohkem levinuid katusekatete värve (seal hulgas ka metallkatteid). See võimaldab teostada remonti või ennetavaid hüdroisolatsioone, samas toonis põhikattega, see juures rikkumata välisilmet.

  • * Ideaalne nakkuvus erinevatele pindadele

Alumine isekleepuv pind tagab täiusliku ja kvaliteetse nakkuvuse erinevatele pindadele: metall, eterniit, puit, plastik, krohv, betoon, klaas jne.

Reviews
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account