Agreements
Mo-Fri 8:30-17:00 (+372) 6 007 207
You must be logged in!

Õhkkütteahi Vesuvi 11kw Vesuvi klaasiga (7 toru)

Special Price: €639.00

Regular Price: €719.00

11 kw, kütab 200m3, kaal 100kg, mõõt 845x560x810mm
 
=
1
Delivery details

Important delivery notice!

Delivery price to Finland is calculated automatically in shopping cart. Delivery price to Sweden and Norway are calculated as soon as you have sent ORDER from webshop. OUr customer service will review the order and send back offer with delivery costs included.

Our delivery costs are 0% margin or subsidize by Homer.

Consignee (Homr customer) is responsible of unloading the shipment from delivery trucks.

Special conditions we can deliver with unloading included, but it will be we remarkable extra costs.

Deliveries to the Scandinavia within 3-5 working days.


Read more about deliveries atHERE.

Transport to Scandinavia

In stock
 • Product overview
 • Specification
 • Delivery time
 • Similar products
 • Additional information
 • Product description

  Vesuvi ahi on õhu kaloriifer tahkel kütusel, mida on võimalik kasutada nii elu- kui tööstusruumide kütmiseks. Soojus jaotub ühtlaselt üle kogu köetava ruumi ilma ventilaatori abita. Külm õhk tungib kollet ümbritsevatesse torudesse, kus see soojeneb 60-80 kraadini, ning seejärel voolab välja köetavasse ruumi. Kasutusala on väga erinev: suvemajad, laopinnad, töökojad, kauplused, elamud jne. õhumahuga kuni 1200 M3. Näiteks, kõige väiksem ahju tüübi tootlikus on 4,5 m3 sooja õhku minutis. Vesuvi ahju on võimalik kasutada reservküttena paralleelselt teiste küttekehadega. Need gaasid mis ei põle alumises kambris täielikult ära, tõusevad ülesse, kus toimub nende täielik põlemine tänu lisaõhule, mis satub sinna insektorite kaudu. Selline kolde ehitus kindlustab otstarbeka kütuse kasutamise ja kõrge kasuteguri (75%). Õhusoojendi Vesuvi on valmistatud kõrgekvaliteetsest terasest, mis õigel ekspluateerimisel tagab tema pika tööea. Vesuvi võimsus muudetakse õhuregulaatoriga mis asub kolde ukses. Puiduga kütmisel töötab õhusoojendi täislaetud koldega üle 8 tunni. Suur ahjuuks ja mahukas põlemiskamber kergendavad tööd ja lubavad kasutada kütmisel ka väga jämedaid puuhalge. Vesuvi õhusoojenditel on kütusekulu palju väiksem kui traditsioonilisel ahjudel. Korstna toru läbimõõt 127 mm, toru ei kuulu komplekti.
 • Additional Information

  Height
  810mm
  Width
  560mm
  Sügavus
  845mm
  Võimsus
  11kw
  Kütab
  200m3
  Kaal
  100kg
 • Customer Reviews

 • Delivery info

  3 to 5 days
 • Seotud tooted

 • More info

  Ordering in full truckloads ask special offer from our project sales projekt@ehomer.ee or by phone +372 6007207.

  Delivery: All orders will be delivered all over Scandinavia according to Incoterms 2000 delivery terms. Delivery time to Scandinavia varies between 2 kuni 7 days. More about delivery conditions!