Nõustun ostutingimustega
You must be logged in!
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2

Juba 2018 aastal alustasime väikemajade tootmisega. Eesmärk on pakkuda kõrgekvaliteediga väikemaju vastavalt klientide soovidele. Meil ei ole masstootmist vaid kõik majad valmivad kliendi soovidele ning tippkvaliteetsete materjalide ja töö kvaliteediga.

Eesti Ehitab ehitusmessi tarbeks tegime ühe näidimaja, mis hetkel on soodushinnaga saadaval ning toode on koheselt olemas, ehk kui maja sobib siis võime paari päeva jooksul juba selle teile kohale tuua ja paika panna.

Read More
Posted in Homer - ehitame koos By Jako Tsäko

EV 100 kampaania „10 katusekomplekti poole hinnaga“ vaata täpsemalt -  Pakkumine kehtib kuni 10 esimest komplekti on tellitud. saada päring projekt@ehomer.ee

 Eesti Vabariigi 100 sünnipäeva puhul oleme välja pannud 10 katusekomplekti, mille puhul Benders kingib poole hinnast.Antud kampaania korras müüakse 10 Bendersi katusekomplekti, 2018 aasta hinnakirjajärgsetest käibemaksuga hindadest soodustusega -50%. Kampaania toode Benders Palema musta 20; graniithall 21; pruun 22;      

tellisepunane 24; punane 26; tumehall 27; hall 28 ja lisatarvikud.

  • Loe lisa.....
Read More
Posted in Tooted By Turundus

Kruiisi Tallinki sviidis nagu Rootsi kuningas

Ole Homeri e-ehituspoe sõber Facebookis ning sõida Tallinki SVIIDIS Rootsi kruiisile.

Kõikide Homeri  Facebooki sõprade vahel loosime 7.2.2018 välja kruiisi Rootsi, Tallinki SVIIDIS.

Osalemiseks: loe edasi....

Read More
Posted in Homer - ehitame koos By Turundus

Kuna Ehituse ABC saatis meile postkasti oma PARAADI hinnad siis tegime kiire hinnavõrdluse toodetega mis on ka Homeri e-poes saadaval. 

Kuigi ühes poes on paraad ja teises on tavalised allahinnatud ehitusmaterjalid on tulemus üllatav (mitte meie jaoks).

Read More
Posted in Tooted By Turundus

Omniva raha tagasi kampaaniaHomeri ja Omniva kampaania. Osta Homeri e-poest, telli kaubad pakiautomaati ja täida andmed ning kui loosiõnn naeratab maksab Omniva sinule osturaha tagasi. Loe rohekm ja osale loosis Omniva kampaania lehel: www.omniva.ee/osta

Read More
Posted in Homer - ehitame koos By Kampaania

Polükarbonaat ehk mitmekihiline plastik on enim kasutatav materjal kasvuhoonete valmistamisel.

Homeris me LÕIKAME polükarbonaati täisnurkselt mõõtu nii nagu keegi soovib. NB! Me ei teosta ümaraid lõikeid ega nurgaall lõikeid, vaid täisnurksed lõiked.

Kõik tellimused tarnime üle Eesti 20-25€ ning tellimused, mis on suuremad, kui vastav tasuta tarne kampaania summa ette näeb, me tarnime tasuta.

Read More
Posted in Tooted By Müük

Kruiisi Tallinki sviidis nagu Rootsi kuningas

Osta Homeri e-poest ning sõida Tallinki SVIIDIS Rootsi kruiisile.

Kõikide Homeri e-poest  maikuus tehtud ostude vahel loosime välja kruiisi Rootsi, Tallinki SVIIDIS.

Osalemiseks: loe edasi....

Read More
Posted in Ehitus uudised By Turundus

Kivivillade turul on tootjaid rohkem ning kasutusvaldkonnad oluliselt laiemad kui klaasvilladel. Kivivillad jagunevad laias laastus kergvillad, tihedad villad (fassaad, ujuvpõrandad, lamekatused, mahutid, garaazilaed) ning tehnilised tooted (võrkmatt, lamellmatt, tulekindlad plaadid, torukoorikud).

Erinevates valdkondades on erinevad tootjad, kes on vastavale valdkonnale spetsiliseerunud, kuid maailma suurimad kivivilla tootjad nagu Paroc ja Rockwool on esindatud kõikides valkondades.

Read More
Posted in Tooted By Jako Tsäko

Eesti turul on esindatud peamiselt 3 tootja klaasvillad. Isover, Knauf ja Ursa järjestatuna vastavalt turuosale. Isover kuulub Saint-Gobain ehitusmaterjalide tootjate gruppi, mille peakontor asub Prantsusmaal. Knaufi korporatsioon kuulub ühele Saksa perekonnale ning Ursa kuulub 41 ehitusmaterjalide tehast omavasse Uralita kontserni, mille peakontor asub Hispaanias.

Kergvill soojustusest rääkides jagunevad laias laastus kõikidel tootjatel tooted sarnaselt. Rullid ja plaadid, mis omakorda jagunevad kasutusvaldkonna, soojapidavuse ja mõõtude järgi. 

Read More
Posted in Tooted By Jako Tsäko
Soojustusmaterjalide valik on omaette valdkond. Iga tootja promob oma materjali, et klaasvill on kõige parem, kivivilla tootja ütleb, et kivivill on kõige parem, EPSi tootja promob EPSi ja PIR tootja PIR-i. Homer müüb kõiki erinevaid soojustusmaterjale ning meie anname adekvaatset nõu lähtudes tehnilistest andmetest ning hindadest. Soojustusmaterjal, mis sobib kõikjale ei sobi kuhugi või on liiga kallis ja ebapraktiline. Tuntud soojustusmaterjalide brändid on juba aastaid võtnud liigkasumit müües tooteid palju kallimalt, kui täpselt smaade tehniliste näitajatega analoogide puhul.Read More
Posted in Tooted By Tehniline
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2