-17%

Eterniit Klassik M 1130x1250 värvivalik

Klassik eterniitplaat on parim suure pindalaga katustele.
Alates 8,72 € / tükk Regular Price 10,16 €
Saadavus: 1 kuni 3 päeva
Transport TASUTA al. 490€

Tellimuse kojuvedu?

Transpordi hind arvutatakse teile ostukorvis ja sõltub toodete kogusest ja sihtkohast. Lisage tooted ostukorvi ja valige maakond ning näete automaatselt transpordi hindasid ja võimalusi.

Alates 490€ ostust on standard kojuvedu tasuta Harjumaal. Mujal Eestis alates 990€ ja saartel alates 1500€ tellimustest.

Võimalik on tellida väiksed kaubad pakiautomaati (TASUTA) ja suured kaubad koos mahalaadimisega (hind alates 20.-).

Standardvedu on kaupade kohaletoomine vastavalt VÕS-st lähtuvalt - kaup autol ja mahalaadimise eest vastutab vastuvõtja. Hinnad alates 15€ ja kullervedu alates 5€.

Harjumaal tarnime kaubad üldjuhul samal või järgmisel tööpäeval ja üle Eesti 1-3 päeva jooksul.


Loe kogu infot kojuveo kohta siit.

Seotud tooted
Tootekirjeldus

1250x1130 kattev pind on 1,15m2 (kattev pikkus 1100mm ja kattev laius 1040mm)

Omadused:
○ Tulekindel
○ Müravaba
○ Lihtne paigaldada
○ Keskkonnasõbralik
○ Hingav
○ Lõigatud nurkadega
○ 30-aastane garantii

Asbestivaba Eternit Klassik eterniitplaat on parim suure pindalaga katustele. Klassik plaadi valmistamisel on järgitud nõukaaegse Kunda väikese eterniidi profiili. Klassik plaat on sama laiusega, mistõttu vana eterniidi vahetamisel ei ole vaja konstruktsioone ümber ehitada. Samuti sobib Klassik eterniit suurepäraselt ka uusehitistele ja suuremate katuste ehitamiseks, sest pindade katmine toimub kiirelt ning katus saab hea välimuse. 

Plaatidel on juba tehases lõigatud nurgad, mis kiirendab katuse katmist veelgi ning võimaldab säästa paigalduse kuludest. Välja on töötatud spetsiaalne karastatud CurtCoat® värvitehnoloogia, et värv püsiks plaadil kaua. Tänapäevasel eterniidil on materjaligarantii 30 aastat ning eluiga kuni 70 aastat.

Klassik M plaatidel kasutatakse spetsiaalset Safety Strips® ohutustehnoloogiat - materjali sisse on pandud turvaribad, mis annavad materjalile parema mehaanilise tugevuse ja väga hea vastupidavuse. Meie spetsiaalsed turvaribad takistavad ligi 2 meetrit suurte plaatide purunemist.

Kiudtsemendist Eternit Klassik eterniit on kõige väiksem kaheksalaineline plaat, mis kaalub 18kg ning katab 1,15m2 suuruse pinna. See plaat on piisavalt kerge, et tõsta üksi, kuid piisavalt suur, et katta suure pinnaga katus. Värvivalikus on 8 erinevat tooni.

Tehniline info:
Lainete arv: 8
Laius: 1130 mm
Pikkus: 1250 mm
Paksus: 6,0+-0,5 mm
Kaal: 18+-0,5 kg
Külgmine ülekatmine: 80 mm
Otsmine ülekatmine: 150 mm
Kasulik laius: 1050 mm
Kasulik pikkus: 1100 mm
Kasulik pindala: 1,15 m2/tk
Kinnitusroovide arv ühe plaadi toetamiseks: 2
Roovlattide vaheline kaugus: 550 mm
Keskmine plaatide kulu katuse 1 m2 kohta: 0,87 tk
Keskmine kruvide kulu katuse m2 kohta: 2,7 tk

Tootja ETERNIT katuseplaadid on väga hea vastupidavuse ja kvaliteediga. Aastate pikkuse tootmise kohemusel on saavutatud kauakestev värvkatte püsimine ja materjalide säilimine.
Asbestivabad kiudtsement-laineplaadid (eterniit) on mőeldud kaldkatuste (kaldega kuni 7°) ning seinte katmiseks. Laineplaadid on valmistatud mittesüttivast materjalist ning kuuluvad liigituselt mittepőlevate materjalide hulka (klass K1 vastavalt EV ST 620-9:1993). Asbestivabade laineplaatide kasutamisel lähtutakse aktsepteeritud ehitusnormidest ning tootja paigaldusjuhendist. Laineplaadid on mehaaniliselt töödeldavad.
Eterniidi eluiga on pikk, rohkem kui 80 aastat. Vettpidavusele on garantii 30 aastat, värvkattele 5 aastat. Värvkate on karastatud. Ilma värvkatteta ehk hallil plaadil ei ole auke ette puuritud, ülejäänud värvkattega plaatidele on augud ette puuritud.

Eterniit katuseplaat - materjal ja valmistamine
Asbestivabade kiudtsement-laineplaatide valmistamiseks kasutatakse tsementi, vett, taiteainet (opooka vői lubajakivijahu) ning armeerivat naturaalset kiudainet. Pressitud laineplaadid soojendatakse, mille järel hőőrutakse plaadi pinnale esimene värvikiht. Teine kiht värvkatet pihustatakse eeltöödeldud laineplaadile.

NB! Ladustamine
1. Värvkattega katuseplaate ja lisadetaile tuleb ladustada kaitstuna sademete ja niiskuse eest.
2. Plaatide võtmisel aluselt vältida nende lohistamist või lükkamist (kahjustab värvkatet).
3. Aluseid on lubatud virnastada maksimaalselt kahes kihis.
4. Aluste tõstmisel kraanaga tuleb kasutada tõsteharki (keelatud on kasutada tõstetroppe).

Tehniline info
Tehniline info
Pikkus1250mm(1100mm)
Laius1130mm(1050mm)
Kaal15kg/tk
Profiil8 lainet
Pindala1,41m2/1,15m2(kasulik)
Alus100tk
Arvustused
Write Your Own Review
Ainult sisselogitud kasutajad saavad arvustuse kirjutada ja toodet hinnata. Palun Logi sisse või Loo konto