Nõustun ostutingimustega
You must be logged in!

Tuuletõkkeplaat, roheline SKANO plaat 12mm - 3,24m2

Erihind: 6,99 €

Tavahind: 9,99 €

1200x2700x12mm, plaat 3,24m2 Rahvasuus tuntud ka kui viisnurgaplaat.
 
 • Osta 20 hinnaga 6,49 € / tükk ja säästa 8%
=
3.24
Transpordi info

Korduvad küsimused?

Transpordi hind arvutatakse teile ostukorvis ja sõltub toodete kogusest ja sihtkohast. Lisage tooted ostukorvi ja valige maakond ning näete automaatselt transpordi hindasid ja võimalusi.

Alates 490€ ostust on standard kojuvedu tasuta Harjumaal. Mujal Eestis alates 990€ ja saartel alates 1500€ tellimustest.

Võimalik on tellida väiksed kaubad pakiautomaati (TASUTA) ja suured kaubad koos mahalaadimisega (hind alates 20.-).

Standardvedu on kaupade kohaletoomine vastavalt VÕS-st lähtuvalt - kaup autol ja mahalaadimise eest vastutab vastuvõtja. Hinnad alates 15€ ja kullervedu alates 5€.

Harjumaal tarnime kaubad üldjuhul samal või järgmisel tööpäeval ja üle Eesti 1-3 päeva jooksul.


Loe kogu infot kojuveo kohta siit.

Transport TASUTA al. 490€

Laos kohe saadaval
 • Tootekirjeldus
 • Tehniline info
 • Tarneaeg
 • Seotud tooted
 • Lisainfo
 • Tootekirjeldus

  Info ja juhised

  PDF dokumentide avamiseks vajad Adobe Reader tarkvara. Saad selle alla laadida siit.

  Skanoplaat, tuuletõkkeplaat on mõeldud kasutamiseks hoonete välisseinte, lagede ja katuste konstruktsioonides tuulttõkestava, soojustava ja jäikust tõstva elemendina. Puitkiud-tuuletõkkeplaati võib kasutada ka soojusisolatsioonikihtide vahel tuulttõkestava ja külmasildasid vältiva elemendina.

  Kasutusvaldkonnad ... 
    
  Puitkiud-tuuletõkkeplaate kasutatakse hoonete välisseinte, lagede ja katuste konstruktsioonides tuulttõkestava, soojustava ja jäikust tõstva elemendina. Tuuletõkkeplaati võib kasutada ka soojusisolatsioonikihtide vahel tuulttõkestava ja külmasildasid vältiva elemendina.
   
  Plaadid kaitsevad ehitisi, takistades niiskuse pääsemist soojaisolatsiooni kihtidesse ning toimivad ilmastikukindla kaitsekihina välisvooderduseta hoonete talvitumisel. Tuuletõkkeplaadi suure niiskusmahtuvuse tõttu võib neid kasutada ka aurutõkketa ehitistes.

  Plaadi omaduste tõttu paigaldatakse tuuletõkkeplaadid otse mistahes soojusisolatsioonile. Difusioonile avatud tuuletõkkeplaadid on veeauru läbilaskvad. Seega tagavad nad ehituskonstruktsiooni kuivamise. Tuuletõkkeplaadid salvestavad soojust ning ei lase konstruktsioonil nii kiiresti maha jahtuda. See aitab stabiliseerida ruumi sisetemperatuuri.
   

  Tuuletõkkeplaadi paigaldus

  Tuuletõkkeplaadid paigaldatakse karkassile vahedega 600 mm selliselt, et plaatide servade vahele jääks 2-3 mm. Karkassi peale mittejäävate ühenduste ilmastikukindluse tagamiseks tuleb ühenduskoha alla lüüa puitlatt, mille külge fikseeritakse plaatide otsad. Plaadid kinnitatakse kas naelte või klambritega. Tuuletõkkeplaatide naelutamist hõlbustab plaadi tsentris olev pikitriip.

  12 mm tuuletõkkeplaadi kinnitus
  Kasutada kuumtsingitud laiapealisi naelu mõõtudega mitte alla 40 mm või klambreid – pikkus 32 mm. Naelte või klambrite kaugus plaadi servast peab olema vähemalt 10 mm. Plaadi servas asuvad naelad/ klambrid kinnitatakse 100 mm vahedega ja plaadi keskel 200 mm vahedega.

 • Tehniline info

  Pikkus
  2700mm
  Laius
  1200mm
  Paksus
  12mm
  Värvus
  roheline
  Kogus alusel
  95tk
  Kaal
  950kg/alus
  m2
  3,24m2/plaat
  Alus
  1,2 x 2,7 x 1,3m /1000kg
 • Kliendi kommentaarid

 • Tarne

  1 kuni 3 päeva
 • Seotud tooted

 • Lisainfo

  Suuremate koguste puhul küsige pakkumist Homer projektimüügist projekt@ehomer.ee või telefonil 6007207. Vaata ka järelmaksu kalkulaatorit siit!

  Transport: Kaubad on võimalik tarnida kulleriga ukseni, tava transpordiga objektile või mahalaadimisega objektil. Transpordi hind arvutatakse teile automaatselt ostukorvi esimeses vaates. 95% kogu tootevalikust tarnitakse 1 kuni 3 päeva jooksul üle Eesti. Täpsed transpordi tingimused leiate siit!