-21%

Isover RKL 31 facade 1200x1800x30mm - 15,12m2

Tippkvaliteetne tuuletõke 1200x1800x30mm, punnsoonega tuuletõkkeplaat.
Special Price 139,00 € / pakk Regular Price 175,00 €
  • Osta 2 hinnaga 129,00 € / pakk ja säästa 7%
Järelmaksu kuumakse €7.45
Saadavus: 1 kuni 3 päeva
Transport TASUTA al. 490€

Tellimuse kojuvedu?

Transpordi hind arvutatakse teile ostukorvis ja sõltub toodete kogusest ja sihtkohast. Lisage tooted ostukorvi ja valige maakond ning näete automaatselt transpordi hindasid ja võimalusi.

Alates 490€ ostust on standard kojuvedu tasuta Harjumaal. Mujal Eestis alates 990€ ja saartel alates 1500€ tellimustest.

Võimalik on tellida väiksed kaubad pakiautomaati (TASUTA) ja suured kaubad koos mahalaadimisega (hind alates 20.-).

Standardvedu on kaupade kohaletoomine vastavalt VÕS-st lähtuvalt - kaup autol ja mahalaadimise eest vastutab vastuvõtja. Hinnad alates 15€ ja kullervedu alates 5€.

Harjumaal tarnime kaubad üldjuhul samal või järgmisel tööpäeval ja üle Eesti 1-3 päeva jooksul.


Loe kogu infot kojuveo kohta siit.

Seotud tooted
Tootekirjeldus

ISOVER RKL 31 FACADE on tuuletõkke plaatide kõrgeim tase. See on tuuletõkke plaatide Rolls-Royce. ISOVER RKL 31 FACADE on mõlemalt poolt kaetud pinnakattega jäik mineraalvillast tuuletõkkeplaat. RKL 31 FACADE on välja arendatud kasutamiseks eeskätt kõrgeima tuleohutusklassiga ehitistes (TP1ja TP2 tuleklass) ja selle osades. RKL 31 FACADE on ainulaadne Eestis, kuna on ainukene pinnakattega mineraalvillast tuuletõkkeplaat, millel tuletundlikkus on klassifitseeritud euroklassi järgi A2-s1,d0. Tuuletõkke pinnakate on hästi tuult pidav, samas veeauru läbilaskev. Plaadi tagumine pool on kaetud klaasvildiga. ISOVER RKL 31 FACADE toodetel on väga head soojapidavuse näitajad. Kasutades toodet konstruktsioonides tuuletõkkeplaadina on võimalik teha külmasillavabasid ja seega energiasäästikke lahendusi, kuna tuuletõkkeplaat toimib lisasoojustusena. Kasutades konstruktsioonides tuuletõkkeplaadina toodet RKL 31 FACADE on tagatud tuleohutu lahendus.

Kasutamine

ISOVER RKL FACADE tooteid kasutatakse peamiselt tuuletõkkeks ja täiendavaks soojusisolatsiooniks välisseintes, pööningutel ja tuulutatavates põrandaalustes. Toodet kasutatakse uusehitistes või renoveeritavates hoonetes nii kõrghoonete kui ka väiksemate elamute puhul. Kuna Facade pinnakate laseb kergesti veeauru väljapoole, siis toode on sobiv välispidiseks lisasoojustamiseks renoveerimislahendustes.
 
ISOVER RKL FACADE tootel on UV-kindlus 6 kuud. Ilma lõplikku fassaadikihti paigaldamata säilivad toote omadused otsese ilmastiku käes 6 kuu jooksul. Süsteemi kuuluv ISOVER FACADE Tape tihenduslindil on samuti UV-kindlus 6 kuud.
 
RKL FACADE on mittepõlev ning tuld mittelevitav. Tuleohutuse klass on A2-s1,d0, toode sobib kasutamiseks ehitistes ja selle osades, mille tuleohutusklass on TP1 (tulekindel) ja TP2 (tuld takistav) ning ka TP3 (tuldkartev).
 
Plaatide pikemas küljes olev punnsoonühendus tagab plaatide omavahelistele liitkohtadele tuulekindla ning külmasillavaba ühenduse. RKL FACADE plaatide kõik omavahelised ühenduskohad tuleb täiendavalt tihendada süsteemi kuuluva FACADE tihendusteibiga.

Paigaldus

Konstruktsiooni põhisoojustus tuleb paigaldada karkassi vahele kuivades tingimustes ning projekteerija juhiseid järgides. ISOVER RKL FACADE kinnitatakse hoone karkassile kas müürisidemete, laiemate alusseibide (kruvidele) või distantspukside abil. Müürisidemete või muude  kinnitusvahendite kulu on ligikaudu 4-6 tk/m² ja kinnitusdetailide omavaheline samm mööda karkassi on ca 600 mm. Varuväljapääsude, seinaredelite ning muude fassadile kinnituvate lisakoormuste puhul on kinnitite omavaheline samm tihedam - 300 mm.

Tuuletõkkeplaatide peale paigaldatavad tuulutusliistud kinnitatakse puitkarkasshoonete puhul üldjuhul kruvidega kui tuuletõkkeplaatide paksused on vahemikus 50-100 mm. 25 ja 30 mm paksuste tuuletõkkeplaatide puhul võib kasutada kinnitamiseks ehitusnaelu. Tuuletõkkeplaatide paksusega 75 ja 100 mm külmasillavabaks kinnitamiseks on olemas RKL Termofix paigalduskomplektid.

Konstruktsiooni tuulepidavuse tagamiseks tuleb RKL FACADE plaatide kõik omavahelised liitekohad tihendada FACADE 60 mm laiuse teibiga. Hoone välisnurkades kasutatakse laiemat FACADE 90 mm teipi, mis tagab kriitilisele kohale kindlama tuuletiheduse. Plaatide omavaheliste ühenduskohtade tihendamine teibiga tuleb teostada samal päeval, kui toimub plaatide paigaldamine. Seeläbi välditakse võimalikku niiskuse tungimist plaatide vahele ning võimalust, et tugev tuul hakkaks spetsiaalkatet lahti rebima.

Et tagada teibile hea nakkuvus aluspinnaga peavad teibitavad plaadi pinnad olema puhtad (tolmuvabad) ja kuivad ning õhutemperatuur peab olema vähemalt -5°C. Külmades tingimustes tuleb teibitavat aluspinda eelnevalt soojendada, samuti  peab hoolitsema selle eest, et tihendusteip ise omaks piisavat temperatuuri. Kui paigaldamise temperatuur on alla +5 ° C, tuleb teipi kõvemini vastu aluspinda suruda parema nakkumise saavutamiseks. Tihendusteip saavutab parima nakkuvuse mõni minut pärast paigaldamist.

Teibi kulu arvestus 1 m² tuuletõkkeplaadi kohta: 1,4 jm teipi 1200x1800 mm plaadi puhul ja 1,2 jm teipi 1200x3000mm plaadi puhul. Teibi kulule lisandub avatäidete ümbermõõt!

Kohtades, kus tuuletõkkeplaat liitub muude konstruktsioonidega, tuleb tuuletõkkeplaadi ning konstruktsioonide liitmiseks/tihendamiseks kasutada ilmastikukindlat neutraalsilikooni, mis tagab elastse ühenduse.

Tootevalik

ISOVER RKL FACADE laius on 1200 mm. See on saadaval paksusega 30, 50, 75 ja 100 mm. Pikkus on kõikidel paksustel 1800 mm ning lisaks on 30 ja 50 mm paksustel toodetel pikkus 3000 mm.

Pakend

Üksikpakina kilepakendis või pakkealusel. Laval on 10 üksikpakki. Pakis on 7 lehte ehk 1800mm pikkust toodet 15,12m2 ja 3000mm pikkust toodet on 7 lehte ehk 25,2m2.

 

Tehniline info
Tehniline info
Pikkus1800mm
Laius1200mm
Kogus15,12m2/pakk
Paksus30mm
MaterjalKlaasvill, kaetud
Soojajuhtivus0,031W/mK
Arvustused
Write Your Own Review
Ainult sisselogitud kasutajad saavad arvustuse kirjutada ja toodet hinnata. Palun Logi sisse või Loo konto
Additional Information
Suuremate koguste puhul küsige pakkumist Homer projektimüügist projekt@ehomer.ee või telefonil 6007207. Transport: Kaubad on võimalik tarnida kulleriga ukseni, tava transpordiga objektile või mahalaadimisega objektil. Transpordi hind arvutatakse teile automaatselt ostukorvi esimeses vaates. 95% kogu tootevalikust tarnitakse 1 kuni 3 päeva jooksul üle Eesti. Täpsed transpordi tingimused leiate päises "Transport" sektsioonist!
kuidas ehitada? mida uut on ehitusturul? loe siit
Miks kasutada märgades ruumides niiskuskindlat seinaplaati?
Kuidas valida õiget soojustusmaterjali?  Soojustusmaterjalide võrdlus ja juhised valiku tegemiseks
Miks soojustada oma maja kvaliteetse soojustusmaterjaliga