Nõustun ostutingimustega
You must be logged in!

Polükarbonaat plaat 1050x2000, paksus 4-10mm

al.

Erihind: 9,90 €

Tavahind: 13,99 €

Polükarbonaat plaat 1050x2000mm, paksused 4-10mm
 

* Nõutud väljad

Palun tehke valik
=
2.1
al.

Erihind: 9,90 €

Tavahind: 13,99 €

Transpordi info

Korduvad küsimused?

Transpordi hind arvutatakse teile ostukorvis ja sõltub toodete kogusest ja sihtkohast. Lisage tooted ostukorvi ja valige maakond ning näete automaatselt transpordi hindasid ja võimalusi.

Alates 490€ ostust on standard kojuvedu tasuta Harjumaal. Mujal Eestis alates 990€ ja saartel alates 1500€ tellimustest.

Võimalik on tellida väiksed kaubad pakiautomaati (TASUTA) ja suured kaubad koos mahalaadimisega (hind alates 20.-).

Standardvedu on kaupade kohaletoomine vastavalt VÕS-st lähtuvalt - kaup autol ja mahalaadimise eest vastutab vastuvõtja. Hinnad alates 15€ ja kullervedu alates 5€.

Harjumaal tarnime kaubad üldjuhul samal või järgmisel tööpäeval ja üle Eesti 1-3 päeva jooksul.


Loe kogu infot kojuveo kohta siit.

Transport TASUTA al. 490€

Laos kohe saadaval
 • Tootekirjeldus
 • Tehniline info
 • Tarneaeg
 • Seotud tooted
 • Lisainfo
 • Tootekirjeldus

  Info ja juhised

  PDF dokumentide avamiseks vajad Adobe Reader tarkvara. Saad selle alla laadida siit.

  Polükarbonaat plaadid ehk kihiline plastik sobib ideaalselt kasvuhoonetele, lehtla katuseks, basseini katuseks. 

  1. Kihtplastik on ilmastikukindel. Spetsiaalne kattekiht kaitseb materjali UV-kiirguse eest, tänu millele annab tootjatehas materjalile 10 aastase garantii valguse läbilaskvusele. Garantii kehtib õige paigalduse korral.
  2. Kihtplastik on kuni 200 korda löögikindlam kui tavaline klaas.
  3. Kihtplastik on hea valguse läbilaskvusega. Olenevalt materjali paksusest jääb mitmekihilise tahvli valguse läbilaskvus vahemikku 45-80%.
  4. Kihtplastik on väga hea soojapidavusega. U -koefitient, olenevalt paksusest, on 1,0 W/m2K.
  5. Kihtplastik on keskkonnasõbralik. Kihtplastik aitab säästa energiat (soojust ja elektrit). Pärast kasutamisaja lõppu on materjal ümbertöödeldav ja taaskasutatav. Utiliseerimisel ei eralda kihtplastik (polükarbonaat, PC) keskkonnaohtlikke ühendeid. Põletamisel eraldab kihtplastik peamiselt vett ja süsinik dioksiidi (CO2).
  6. Kihtplastik ei põle iseseisvalt. Kihtpastiku süttivustundlikkuse/tuleleviku klass (paksused 6-20 mm) on B-s1-d0 (B1). See võimaldab materjali kasutada TP1 nõuetele vastavates konstruktsioonides. Video
  7. Kihtplastik on kergesti töödeldav. Materjali töötlemiseks (lõikamine, puurimine, kinnitamine jne.) sobivad enamus käsitööriistad.

  Paigaldamine:

  1. Paigalda plaat alati õiget pidi. Materjali üks külg on kaitstud UV kiirguse kaitsekihiga. Kaitsekihiga pool tuleb paigaldada üles ehk väljapoole. UV kaitsekihiga poolel on kaitsekiled kirjadega, UV kaitseta poolel on ilma kirjadeta kaitsekile.

  2. Minimaalne katusekalle on 5 kraadi. See tähendab kallet 90 mm meetri kohta.

  3. Jälgi koormustabelit. Mida õhem materjal seda tihedama sammuga peab olema materjali all aluskarkass.

  4. Materjali saab lõgata ketas-, tikk-või käsisaega. Peale lõikamist puhasta materjali otsad suruõhu või tolmuimejaga lõikepurust.

  5. Materjali otsad tuleb sulgeda otsaliistudega. Ülemine ots nii tihedalt kui võimalik kasutades ilmastikukindlat teipi või silikooni ja siis U otsaliistu. Alumine ots ainult silikoonitud U liistuga nii, et U liist saab küldedelt tuulduda. Materjali põhjas on „soon“ mis jätab otstes tuuldumisruumi. Kondents materjali otstes niiskete ilmadega on lubatud.

  6. Kinnita materjal tihendiga katusekruvidega. Materjali sisse on vajalik puurida 2-3 mm suurema diameetriga ava kui kruvi läbimõõt. Sellisel juhul saab materjal „mängida“ temperatuuri muutudes. Kruvisamm 400 mm.

  7. Kinnita kruvid mõistliku jõuga. Liiga suure jõuga kinnitades võib materjali tekkida lohud, mis hakkavad tulevikus prahti korjama.

  Koormustabel:

  PaksusSarika samm 700mmSarika samm 1050mm
  4mm500mm300mm
  6mm700mm500mm
  8mm1000mm700mm
  10mm1200mm800mm
 • Tehniline info

  Pikkus
  2000mm
  Laius
  1050mm
  Paksus
  4-10mm
  m2
  2,1m2
 • Kliendi kommentaarid

 • Tarne

  1 kuni 3 päeva
 • Seotud tooted

 • Lisainfo

  Suuremate koguste puhul küsige pakkumist Homer projektimüügist projekt@ehomer.ee või telefonil 6007207. Vaata ka järelmaksu kalkulaatorit siit!

  Transport: Kaubad on võimalik tarnida kulleriga ukseni, tava transpordiga objektile või mahalaadimisega objektil. Transpordi hind arvutatakse teile automaatselt ostukorvi esimeses vaates. 95% kogu tootevalikust tarnitakse 1 kuni 3 päeva jooksul üle Eesti. Täpsed transpordi tingimused leiate siit!