-34%

Polükarbonaat 4-10mm ERIMÕÕT

Polükarbonaat paksus 4-10mm, mõõtu lõikamine vastavalt soovile.
Alates 4,99 € / m² Regular Price 6,99 €
Saadavus: 1 kuni 3 päeva
Transport TASUTA al. 490€

Tellimuse kojuvedu?

Transpordi hind arvutatakse teile ostukorvis ja sõltub toodete kogusest ja sihtkohast. Lisage tooted ostukorvi ja valige maakond ning näete automaatselt transpordi hindasid ja võimalusi.

Alates 490€ ostust on standard kojuvedu tasuta Harjumaal. Mujal Eestis alates 990€ ja saartel alates 1500€ tellimustest.

Võimalik on tellida väiksed kaubad pakiautomaati (TASUTA) ja suured kaubad koos mahalaadimisega (hind alates 20.-).

Standardvedu on kaupade kohaletoomine vastavalt VÕS-st lähtuvalt - kaup autol ja mahalaadimise eest vastutab vastuvõtja. Hinnad alates 15€ ja kullervedu alates 5€.

Harjumaal tarnime kaubad üldjuhul samal või järgmisel tööpäeval ja üle Eesti 1-3 päeva jooksul.


Loe kogu infot kojuveo kohta siit.

Seotud tooted
Tootekirjeldus

Kõik plaadid lõigatakse välja suurtest 2,1 x 6m paneelidest. Ostukorvi tuleb valida kogus arvestades ka tekkivaid jääke. Plaat tuleb välja osta kogu laiuses (2,1m) ja 1 meetrise sammuga. Kui plaadist kasutatakse ära üle 4m siis läheb arvelduseks suur plaat 2,1x6.

Nt: plaat mõõdus 1,7x3,5m tuleb välja osta 2,1x4m ehk 8,4m2
 
Polükarbonaatplaadid sobivad ideaalselt katusealuse või kasvuhoone ehitamiseks.
 
1. Kihtplastik on ilmastikukindel. Spetsiaalne kattekiht kaitseb materjali UV-kiirguse eest, tänu millele annab tootjatehas materjalile 10 aastase garantii valguse läbilaskvusele. Garantii kehtib õige paigalduse korral.
2. Kihtplastik on kuni 200 korda löögikindlam kui tavaline klaas.
3. Kihtplastik on hea valguse läbilaskvusega. Olenevalt materjali paksusest jääb mitmekihilise tahvli valguse läbilaskvus vahemikku 45-80%.
4. Kihtplastik on väga hea soojapidavusega. U -koefitient, olenevalt paksusest, on 1,0 W/m2K.
5. Kihtplastik on keskkonnasõbralik. Kihtplastik aitab säästa energiat (soojust ja elektrit). Pärast kasutamisaja lõppu on materjal ümbertöödeldav ja taaskasutatav. Utiliseerimisel ei eralda kihtplastik (polükarbonaat, PC) keskkonnaohtlikke ühendeid. Põletamisel eraldab kihtplastik peamiselt vett ja süsinik dioksiidi (CO2).
6. Kihtplastik ei põle iseseisvalt. Kihtpastiku süttivustundlikkuse/tuleleviku klass (paksused 6-20 mm) on B-s1-d0 (B1). See võimaldab materjali kasutada TP1 nõuetele vastavates konstruktsioonides.
7. Kihtplastik on kergesti töödeldav. Materjali töötlemiseks (lõikamine, puurimine, kinnitamine jne.) sobivad enamus käsitööriistad.

Tarneaeg on 1-3 päeva kuid tipphooajal võib see olla pikem, sellest informeerib klienditeenindaja.

NB! erimõõtu lõigatud polükarbonaat on spetsiaalselt kliendile tehtud toode ning sellele ei rakenda tavapärast 14 päevast tagastusõigust.

 KUi on küsimusi või ei leia sobivat toodet pöördu Homer klienditeeninduse poole.

Paigaldamine:

1. Paigalda plaat alati õiget pidi. Materjali üks külg on kaitstud UV kiirguse kaitsekihiga. Kaitsekihiga pool tuleb paigaldada üles ehk väljapoole. UV kaitsekihiga poolel on kaitsekiled kirjadega, UV kaitseta poolel on ilma kirjadeta kaitsekile.

2. Minimaalne katusekalle on 5 kraadi. See tähendab kallet 90 mm meetri kohta.

3. Jälgi koormustabelit. Mida õhem materjal seda tihedama sammuga peab olema materjali all aluskarkass.

4. Materjali saab lõgata ketas-, tikk-või käsisaega. Peale lõikamist puhasta materjali otsad suruõhu või tolmuimejaga lõikepurust.

5. Materjali otsad tuleb sulgeda otsaliistudega. Ülemine ots nii tihedalt kui võimalik kasutades ilmastikukindlat teipi või silikooni ja siis U otsaliistu. Alumine ots ainult silikoonitud U liistuga nii, et U liist saab küldedelt tuulduda. Materjali põhjas on „soon“ mis jätab otstes tuuldumisruumi. Kondents materjali otstes niiskete ilmadega on lubatud.

6. Kinnita materjal tihendiga katusekruvidega. Materjali sisse on vajalik puurida 2-3 mm suurema diameetriga ava kui kruvi läbimõõt. Sellisel juhul saab materjal „mängida“ temperatuuri muutudes. Kruvisamm 400 mm.

7. Kinnita kruvid mõistliku jõuga. Liiga suure jõuga kinnitades võib materjali tekkida lohud, mis hakkavad tulevikus prahti korjama.

Koormustabel:

Paksus Sarika samm 700mm Sarika samm 1050mm
4mm 500mm 300mm
6mm 700mm 500mm
8mm 1000mm 700mm
10mm 1200mm 800mm

NB! Seoses suure nõudlusega polükarbonaadile, pikeneb erimõõtu polükarbonaadile tarneaeg ligikaudu kuni kaks nädalat. Vabandame!

Tehniline info
Tehniline info
Paksus4-10mm
Arvustused
Write Your Own Review
Ainult sisselogitud kasutajad saavad arvustuse kirjutada ja toodet hinnata. Palun Logi sisse või Loo konto