-32%
7,05 €/m2

Recticel PIR plaadid fooliumiga 20x1200x2400mm

Recticel PIR soojustusplaat Ewall 20mm x1200x2400. NB! 20mm toode on L servaga ehk mitte täispunn vaid poolpunn servaga.
Special Price 20,29 € / tükk Regular Price 30,00 € (VAT 23% incl.)
Saadavus: Homer express

Toote saadavus

"Homer express" tooted on kohe meie jaotuskeskuses ja tarne üle Eesti 1-2 tööpäeva. Ise järgi tulles Tallinnas, kaup valmis 15 minuti jooksul.

"Tarneaeg 1-3 päeva"  kaup on Eesti laos ja tarnime 1-3 tööpäeva jooksul üle Eesti. Ise järgi tulles võib kättesaamise koht erineda Homeri jaotuskeskusest, vajadusel kasutame tootjate ja tehase esinduste ladusid.

Muud tarnemeetodid on hooajast sõltuvalt pikemad või kaup tellitakse otse tehasest ning tarneaeg vastav.

Harjumaal tarnime kaubad üldjuhul samal või järgmisel tööpäeval ja üle Eesti 1-3 päeva jooksul.


Loe lisainfot tarneaegade ja seletuste kohta siit.

Saadavus: Homer express
Tasuta transport al. 500€

Tellimuse kojuvedu?

Transpordi hind arvutatakse teile ostukorvis ja sõltub toodete kogusest ja sihtkohast. Lisage tooted ostukorvi ja valige maakond ning näete automaatselt transpordi hindasid ja võimalusi.

Võimalik on tellida väiksed kaubad pakiautomaati ja suured kaubad koos mahalaadimisega.

Standardvedu on kaupade kohaletoomine vastavalt VÕS-st lähtuvalt - kaup autol ja mahalaadimise eest vastutab vastuvõtja.

Üldjuhul tarnime kaubad üle mandri Eesti 1-2 tööpäevaga, üle saarte kuni 3 tööpäeva.


Rohkem infot: link.

Projektimüük

Homeri projektimüügi pakkumise saamiseks tuleb lisada tooted ostukorvi ja esitada tellimus tasumata kujul, valides (tasumine ülekandega) ja kirjutada märkuste lahtrisse, et soovin pakkumist.

Suuremate ehitusobjektide tellimuste puhul võib pöörduda ka otse meiliaadressile projekt@eHomer.ee, kus meie spetsialistid võtavad asja üle ja leiame koostööks sobivaimad lahendused. 

Üldiselt saab parimad tingimused e-poest ostes kuni 2000-3000eur tellimusteni, sealt edasi juba sõltub tootevalikust ja kogustest kas ja kui palju meie projektimüük saab hindadega imesid teha :)

Seotud tooted
Tootekirjeldus

Õhuke, vastupidav ja tõhus PIR-isolatsioon esmaklassilise pinnakattega

Tänu Mäntsälä tehase tänapäevasele tootmistehnoloogiale on Recticeli 20-millimeetrise paksusega PIR-isolatsiooniplaadi survetugevus koguni 150 kPa, mis on enamikus kasutuskohtades oluline omadus. Ehkki isolatsiooniplaat on õhuke, on see oma tugevuse tõttu vastupidav ka rasketes tingimustes. Meie kliendid kiidavad Mäntsäläs toodetud PIR-isolatsiooni ka pinnakatte kvaliteedi ja sileduse poolest, mis aitab vältida liigset materjalikadu transpordil ja ehitamisel.

Kuna ka kõige õhema PIR-isolatsiooni soojusisolatsioonivõime on tipptasemel, on see piisav väga energiasäästlike konstruktsioonide U-väärtuse saavutamiseks. Konstruktsioonid saab teha õhukesed, mistõttu kasulikku ruumi jääb rohkem. Paigaldamisel on kerget ja jäika isolatsiooniplaati Eurothane® EWall mugav käsitseda ja liigutada. Paigaldamist hõlbustab mugav suurus, mis on 1200 x 2400 mm.

Sauna optimaalne soojustus

Saunas kulub ära iga sentimeeter lisaruumi! Õhukese, 20 mm paksuse PIR-isolatsiooni soojusisolatsioonivõime on täiesti piisav sauna soojustamiseks ning konstruktsioonid jäävad õhukesed, tihedad ja energiasäästlikud. Isolatsioon Eurothane® EWall sobib suurepäraselt sauna kuumadesse ja niisketesse tingimustesse.

Eurothane® EWall sobib soojusisolatsiooniks nii renoveerimisel kui ka uusehitistes, muu hulgas järgmisteks töödeks:

  • Sauna seinte ja lae soojustamine
  • Seinte ja lagede lisasoojustamine
  • Põrandate lisaisolatsioon, eriti juhul, kui põrandaküte isoleeritakse vahelae konstruktsioonidest

Eurothane® EWall isolatsiooni tehnilised andmed:

  • Plaadi suurus 20 x 1200 x 2400 mm, kogu ulatuses poolpunn servalahendus
  • Soojustjuhtivuse tegur (lambda arv): 0,022 W/mK
Tehniline info
Tehniline info
Tihedus ~ 30 kg/m³
Pikkus 2400 mm
Paksus 20 mm
Laius 1200 mm
Soojajuhtivus 0,022 W/mK
Survetugevus 150 kPa
Tuleklass E
Arvustused
Write Your Own Review
Ainult sisselogitud kasutajad saavad arvustuse kirjutada ja toodet hinnata. Palun Logi sisse või Loo konto
Lisainfo
Suuremate koguste puhul küsige pakkumist Homer projektimüügist projekt@ehomer.ee või telefonil 6007207. Transport: Kaubad on võimalik tarnida kulleriga ukseni, tava transpordiga objektile või mahalaadimisega objektil. Transpordi hind arvutatakse teile automaatselt ostukorvi esimeses vaates. 95% kogu tootevalikust tarnitakse 1 kuni 3 päeva jooksul üle Eesti. Täpsed transpordi tingimused leiate päises "Transport" sektsioonist!
kuidas ehitada? mida uut on ehitusturul? loe siit
5 põhjust, miks valida PIR isolatsioon
Kuidas valida õiget soojustusmaterjali?  Soojustusmaterjalide võrdlus ja juhised valiku tegemiseks
Miks soojustada oma maja kvaliteetse soojustusmaterjaliga
Lumav Commerce