Kaupade transport Homer ehitusmaterjalide poes 1-3 päeva üle Eesti

Kiireim ehitusmaterjalide transportPAKIAUTOMAATI saatmine TASUTA
Homer pakub kõikidele otse veebipoest tehtud tellimustele STANDARDVEDU üle Eesti TASUTA, järgmistel tingimustel:
Miinimum ostusumma, et rakenduks tasuta transport:
ostusumma >499€ tasuta transport Harjumaal (sh. Tallinn)
ostusumma >990€ tasuta transport üle Mandri-Eesti (v.a. saared)
ostusumma >1500€ tasuta transport Hiiumaa ja Saaremaa
*Erandina ei kehti tasuta transport üksikutele rasketele ja pikkadele toodetele (tänavakivid, ehitusplokid - väga rasked kaubad, puit - pikad kaubad)
*Standardvedu - kaupade vedu kliendile, kaup autol, mahalaadimine on vastuvõtja kulul vastavalt VÕS.

NB! Kui teie ost, ei kvalifitseeru tasuta transpordi alla siis näete kaupade kojutoomise hinda kohe ostukorvis, kui olete valinud maakonna. Meie kullerveo hind hakkab 5€ ja transport tagantluugiga alates 15€. Kui siiski hind ei sobi saate alati ka ise kauba järgi tulla.

Transpordi meetodid
Homer ehituspood tarnib kaupasid kiirelt ja soodsalt. Meie kasutuses on kümneid kaubikuid, tagantluuk autosid ning tent ja boks treilereid. Lisaks on meil kraanaga autod kivide ja teiste raskete kaupade kohale toomiseks ning sihtkohas mahalaadimiseks. Enamik tavatellimusi tarnitakse standardveoga, mis toimub kaubiku või tagantluuk autoga. Suured ehitusmaterjalid tarnitakse poolhaagistega, peab arvestama manööverdamisalaga sihtkohas. Kui tarne toimub tõstukiga autoga siis peab arvestama elektriliinide kõrgusi mahalaadimiskohas ja muid iseärasusi mis võivad takistada kraana noole tööd ja sellest meid koheselt informeerima, et vältida mõttetuid lisakulutusi.
Kuidas transpordi valik toimib Homer veebipoes?
Transpordi tellimine on imelihtne. Kui teie tellimus ei kvalifitseeru tasuta transpordi alla siis käitu järgmiselt.
• Valige ostukorvis transpordi meetod (pakiautomaat/standard/kraanaga)
• Sisestage ostukorvis aadress kuhu soovite kaupasid
• Tasuge tellimuse eest pangalingiga läbi turvalise internetipanga
• Klienditeenindus kontakteerub teiega 1h jooksul ja lepib teiega kokku sobiva tarneaja, millal kaubad teile toome
Transpordi tellimisel pööra tähelepanu!
Kindlasti oleks sisestatud kauba vastuvõtja korrektne kontakt telefon. Suuremate kaupade puhul, et oleks ettevalmistatud koht, kuhu kaubad ladustada. Kui on tellitud kaup, mis on ilmastikutundlik, siis olla valmis selle koheseks ladustamiseks ilmastikukindlasse ruumi. Suurte kaupade puhul arvestada transpordivahenditele manööverdamisruumi. Kraanaga vedude puhul arvestada manööverdamisruumiga igas suunas, ka kõrgusesse, mida vajab kraana nool. Vaadata, et ei ole elektriliine kavandatavate laadimistööde piirkonna kohal. Kindlasti meie transpordikorraldajad aitavad teid oluliste küsimustega, et kõik tarned sujuksid.