Ehitusmaterjalide transport Homer ehituspoes 1-3 päeva üle Eesti

Transpordi hind arvutatakse ostukorvis, kui olete tõstnud tooted ostukorvi ja valinud MAAKONNA.

Miinimum ostusumma, et rakenduks tasuta transport:
ostusumma >500€ tasuta transport üle Mandri-Eesti (v.a. saared)
ostusumma >1500€ tasuta transport Hiiumaa ja Saaremaa
*Erandina ei kehti tasuta transport üksikutele rasketele ja pikkadele toodetele (tänavakivid, kipsplaadid, ehitusplokid - väga rasked kaubad, puit - pikad kaubad)

Tavavedu korraldame tagantluuk autodega. Alused, mille mõõtmed on alla 2,4m saame üldjuhul tagantluugilt maha võtta, kui aluse mass ei lähe üle 1000kg.

Tavavedu ehk standardvedu

Toimub Homeri laost kliendile üldjuhul tagantluuk veoautoga kaup autol sihtkohas (erandina võib tarne toimuda ka kaubiku või suure poolhaakega sõltuvalt tellimuse suurusest).

Vastuvõtja kohustus on organiseerida kaupade mahalaadimine. Kõik kaubad mis on võimalik tagantluuk tõstukilt käsitõstukiga (Rocla) mahalaadida, seda võib soovi korral teostada meie autojuht vastuvõtja poolse abiga ja lisatasuta. Tagantluuk tõstukilt saab laadida aluseid mille mõõt on väiksem kui 2400mm ja kaal alla 1000kg (erandjuhtudel, kui on tugev pinnas siis ka kuni 1400kg).

Maha saame tagantluugilt: Villad, PIR, EPS, Segud, väikses koguses ehitus ja tänavakivid (~1-3 alust), EUR, FIN ja kõik alused, mis kuni 2m ja loomulikult käsipakid

Tagantluugilt ei saa maha: OSB, kipsplaadid, puit, suured tuuletõkke plaadid, suured koguses ehituskive jmt.

Mahalaadimisega vedu - e-poes alati tasuline

On täpselt sama nagu standardvedu, kuid kaupade mahalaadimine on organiseeritud Homeri poolt ja kaup laetakse sihtkohas autokõrvale maha.

NB! Mahalaadimisega vedu ei paku kaupade paigutust objektil vaid siiski laadimist auto kõrvale maha.

Tõstuki puudumisel vajalik meetod: kipsplaatide, osb, ehituskivid jmt suured ja rasked kaubad.

Alternatiiv on alati kaup käsitsi mahalaadida, kuid tuleb siis arvestada mahalaadimiseks ettenähtud normaalse ajaga, milleks on 20-30minutit.

Kaupadele ise järgi

Jah tellimusele saab ka ise järgi tulla. Meie ladu asub Tallinnas Veerme 31, kuid ise järgi tuleku puhul võib olla vajalik mitmest kohast kaup korjata, sest kõik kaup ei asu meie jaotuskeskuses mille tõttu meie kindel soovitus on tellida kaubad koos kohaletoomisega, et vältida iseenda närvi, aja ja tegelikult ka raha kulu.

Pakiautomaat

Väikesed kaubad tarnime ka Omniva pakiautomaati. Vastav valik tekib automaatselt ostukorvis, kui kauba tarne pakiautomaati on võimalik.


Transpordi tellimisel pööra tähelepanu!

Kindlasti oleks sisestatud kauba vastuvõtja korrektne kontakt telefon. Suuremate kaupade puhul, et oleks ettevalmistatud koht, kuhu kaubad ladustada. Kui on tellitud kaup, mis on ilmastikutundlik, siis olla valmis selle koheseks ladustamiseks ilmastikukindlasse ruumi. Suurte kaupade puhul arvestada transpordivahenditele manööverdamisruumi. Kraanaga vedude puhul arvestada manööverdamisruumiga igas suunas, ka kõrgusesse, mida vajab kraana nool. Vaadata, et ei ole elektriliine kavandatavate laadimistööde piirkonna kohal. Kindlasti meie transpordikorraldajad aitavad teid oluliste küsimustega, et kõik tarned sujuksid.
Kuidas transpordi valik toimib Homer veebipoes?
Transpordi tellimine on imelihtne. Kui teie tellimus ei kvalifitseeru tasuta transpordi alla siis käitu järgmiselt.
• Sisestage ostukorvis MAAKOND kuhu soovite kaupasid
• Valige ostukorvis transpordi meetod (pakiautomaat/standard/kraanaga)
• Tasuge tellimuse eest pangalingiga läbi turvalise internetipanga
• Klienditeenindus kontakteerub teiega 1h jooksul ja lepib teiega kokku sobiva tarneaja, millal kaubad teile toome
Lumav Commerce