Homer ehitusmaterjalide pood toetab

Noore ettevõttena on meil Homeris võimalused piiratud, kuid oleme seda meelt, et kui sul läheb hästi, siis tuleb aidata ka teisi endaga kaasa, et kõigil oleks hea. Eestis on palju spordialasid, mis on riigi poolt täielikult või osaliselt alarahastatud. Põhjuseks ei ole riigi raha puudus vaid kuhu see raha on suunatud. Usume, et sport liidab inimesi ja kui meil on Eesti sportlasi kellele kaasaelada, siis on see väga tugevalt positiivne emotsioon, mis seob Eesti inimesi. Paljud meie endised ja praegused sportlased on pakkunud meile positiivseid elamusi, pannud tundma veel rohkem uhkust eestlaseks olemise üle ja inspireerinud noori liikuma.

Sooviga panustada, et meil oleks ka järeltulevates põlvedes Eesti sportlasi kellele kaasaelada ja lihtsalt olles tervislike eluviiside pooldaja, toetame noori sportlasi ja treening gruppe. Lisaks oleme regulaarselt andnud panuse mõne Eesti väiksema koha elu elavdamiseks ja (spordi)ürituste korraldamiseks. 

2022 koostöö:

Kose Kergejõustik MTÜ

Pühendunud treenerid on tootnud mitu Eesti ja Balti meistrit noorte klassides. Lisaks tegeletakse lastega juba lasteaia esimestest aastatest, et tutvustada lastele liikumist ja selle tähtsust.

Antsla laste suusakool

Anti Saarepuu eestveetaval "inimsed liikuma" tegevuse tulemusena on Antsla lastele loodud suusakool, kus Anti ise regulaarselt noori oma vahenditest treenib. Meie toetasime noorte liikumist suusavarustusega.