Homer ehitusmaterjalide pood toetab

Värske ettevõttena on meil Homeris võimalused piiratud, aga oleme seda meelt, et kui sul läheb hästi, siis tuleb aidata ka teisi endaga kaasa, et kõigil oleks hea. Eestis on palju spordialasid, mis on riigi poolt täielikult või osaliselt alarahastatud. Põhjuseks ei ole riigi raha puudus vaid kuhu see raha on suunatud. Usume, et sport liidab inimesi ja kui meil on Eesti sportlasi kellele kaasaelada, siis see on väga tugevalt positiivne emotsioon, mis seob Eesti inimesi. On see siis Tänak/Järveoja ekipaazile kaasa elamine Soome rallil või WRC live keskkonna abil, Kelly Sildaru tähelend, motokrossi meeskond rahvustekrossil, Magnus Kirt, Maicel Uibo ja Janek Õiglane värskelt meeles MM-ilt - nemad ja paljud teised endised ja praegused sportlased on pakkunud meile positiivseid elamusi, pannud tundma veel rohkem uhkust eestlaseks olemise üle.

Sooviga panustada, et meil oleks ka järeltulevates põlvedes Eesti sportlasi kellele kaasaelada ja ka lihtsalt olles tervislike eluviiside pooldaja, toetame noori sportlasi ja sel aastal oleme andnud väikse panuse ka mõne Eesti väiksema koha elu elavdamiseks. 

Taikse Külaselts

Aktiivne külaselts, kelle ettevõtmised on silmapaistnud ja selliseid küla elu elavdajaid on lihtsalt nauding abistada võimaluste piires.

https://www.facebook.com/Taiksekyla

Kose discgolf

Andsime oma panuse Kose discgolfi raja täiendustöödele. https://www.facebook.com/groups/367571480585012

Võru suusaklubi

Võru suusaklubi on olnud üks tugevamaid ja silmapaistvamaid Lõuna-Eesti noorte sportlaste kasvulavasid juba ammusest ajast. Silmapaistvad on olnud ka sealsed legendaarsed suusatreenerid eesotsas Laur Lukiniga. Ka tänasel päeval on Võru Suusaklubi treeneriteks kirjeldamatu entusiasmi ja pühendumusega oma ala tõelised professionaalid, Asko ja Hille Saarepuu, treenerid kelle kätte julgeks oma lapsed usaldada iga kell.

Tristen Mardo

Noor ja tubli krossipoiss, kes õpib koolis ainult 5-tele ja on silmapaistnud äärmiselt tugeva võitlusvaimuga krossiradadel, tõustes 2021 hooajaks 85ccm klassis üheks tiitli pretendendiks.

Karel Kutsar

Euroopa Meister 2020 aastal EMX OPEN klassis ja lugematu arv kordne Eesti Meister MX 2 ja MX 1 klassides.

Korvide ja Quadide karikasari - KQK

Motokrossi võistlussari külgkorvidele, mis mõeldud peamiselt harrastajatele, kuid hea treening ka tippsõitjatele.

Karateklubi Zenby (hetkel ainult lasteaialastele)

Karate, Judo, Jiu-Jitzu ja enamik teisi võistluskunste on elustiil. Lapsevanemad, kes pole kokku puutunud võivad arvata, et karate trennis õpetatakse lapsi kaklema. Vastupidi! Karateka järgib kindlat etiketti, mille üks osa näeb ette ka seda, et ta ei alusta kunagi kaklust vaid ta kaitseb ennast ja abivajajat agressori eest. Kehahoiak, enesekaitse, enesekindlus, reaktsioon, akrobaatilisus, füüsiline areng ja võimekus, see kõik saab alguse juba laste varases eas. Väikelapsed juba alates 2 aastastest on väga vasuvõtlikud (vastuvõtlikud ollakse ka moodsa ühiskonna pakutavale - digiekraanid, multikad jms treeningute vastand) ning andmaks oma lapsele tavapärasele arengule nii vaimselt kui ka füüsiliselt lisa, on varane treenimine suurepärane lahendus. Väikelaste treeningud on hästi mängulised, lõbusad, samas õpetatakse distsipliini. Näitkes karate trennis on üks laste lemmikuid mänge üksteise riiete külge kinnitatud pesulõksu ära võtmine. See on ka kõige agressiivsem mäng mida eelkooli ealised teevad. Zenby karate trennid toimuvad Kosel, Harjumaal, kuid kindlasti on paljudes kohtades veel kohalikke treeninguid, kus väikelapsed saavad oma esimesed kogemused.

Eesti noori motosportlasi

Motokross on väga nõudlik ala ning tipptasemel võistlemiseks peab olema ettevalmistus meestel täiesti võrdväärne murdmaasuusatamisega, osade väitel isegi parem, kuid eks iga ala on tipptasemel viidud viimase piirini. Motokrossiga tegelemine nõuab suuri kulutusi ning riigi poolne tugi on siinkohal minimaalne. Meie oleme võimaluste piires olnud abiks Jan Jakobsoni ja Meico Vettiku tegemistele.

Kapa Rokk 2019

Taaskord külaelu elavdamise toetamine.

KTM Eesti

KTM Eesti toetab Eesti noori krossimehi ning meie anname oma panuse ja aitame neil seda teha. Selle pärast olemegi kõikidele oma klientidele tänulikud.

 

Lumav Commerce