Homer ehitusmaterjalide veebipoest ostmine on imelihtne

KUidas osta ehitusmaterjale

Ostu protsess Homeris
1. Leia vajalik toode (otsing, kategooriad)
2. Tutvu toote infoga ning lisa soovitud kogus ostukorvi, kõik hinnad on KM-ga.
3. Kui soovid tooteid lisada korda protsessi, kui soovid ostu sooritada vajuta ostukorvi nuppu lehe päises
4. Ostukorvis on üks samm, täida andmed ja tasu pangalingi või krediitkaardi või ülekandega
5. Pangalingi makse toimub pankade turvalist andmevahetuskanalit pidi, kliendi andmed on kaitstud ka SSL turvasertifikaadi abil
6. Meie klienditeenindaja kontakteerub tööaegadel 1h jooksul
7. Kaubad tarnitakse 1-3 päeva jooksul kokkuleppel kliendiga, (eranditest teavitab klienditeenindaja)

Sobivad tooted, kvaliteet ja hinnad

Meie ehitusmaterjalide veebipoes on kõik tooted EU sertifikaatidega ning tootja poolsed garantiid vastavalt Eesti seadustele. Hinnad on käibemaksuga. Me oleme ise materjalide maaletooja ja Eesti tehaste esindaja, müüme enim tuntud tootjate brände, kui ka tehniliste näitajate poolest samaväärseid vähem tuntud soodsamaid analooge (Isover, Paroc, Weber, Makroflex, Kingspan, Knauf, Gyproc, Ursa, Rockwool, Penosil, Tenax, Siniat). Parima hinna ja kvaliteedi leidmiseks küsige nõu Homeri klienditeeninduselt telefoni, chati või e-kirja teel. Vanad patareid ja elektroonika saate tagastada VAATA siit!
Tellimuste kojuvedu ja transport
Me pakume kaupade koju toimetamist neljal eri moel. 1. tavavedu, kaup autol, 2. mahalaadimisega vedu, kaup autokõrval maas, 3. pakiautomaat ja 4. ise järgi tulemine. Kõik tellimused, mis on suuremad kui 990€ tuuakse TASUTA standardveoga üle Mandri-Eesti. Saartele toome kõik tellimused tasuta juba alates 1900€ tellimustest. Kõikidele tellimustele on võimalik ka ise järgi tulla Tallinnas, Tartus ja Võrus, selleks tuleb ostukorvis ostusooritamisel, lihtsalt märkida linnukesega, et soovite ise kaubajärgi tulla. 99% kaupadest tarnime 1 kuni 3 päeva jooksul üle Eesti. Tallinnas ja Harjumaal tarnime enamus kaupasid samal või järgmisel päeval. Üksikud kaubad nagu soojuspumbad, uksed, aknad, madratsid võivad olla pikema tarneajaga. Vastav info on kõikide toodete tarneinfo all kirjas.
Tellimuste eest tasumine
Soovitud ehitusmaterjalide eest on kõige lihtsam tasuda ostukorvis pangalingiga (LHV, SEB ja SWED, kui muu pank siis saab tellida arve e-mailile ja tasuda ülekandega). Selleks soovitame kasutada ID-kaarti või mobiilset ID. Koodikaardiga tasumisel on ostulimiit 200€. Maksete tegemisel kasutame pankade poolset ÜLIturvalist kanalit, mille käigus ei saa Homer kuidagi kliendi poolsetele andmete ligi. Homer klienditeenindus saab vaid teate, et tellimuse eest on tasutud ning seejärel juba kontakteerume kliendiga, et kokkuleppida kaupade kohaletoomine. Klienditeenindus kontakteerub tööaegadel hiljemalt 1h jooksul peale tellimuse eest tasumist.

Kaupade tagastamine 14 päeva jooksul

Homeri ehituspoe kliendid võivad tagastada tellitud kaubad 14 päeva jooksul, põhjust nimetamata. Raha kantakse tagasi samale kontole hiljemalt järgmisel päeval, kui tagastati tellimus.Täpsed tingimused leiate meie ostutingimuste alt, kuid kaup peab olema kasutamata ning terves pakendis. Tagastada ei ole võimalik tooteid, mis on tellitud kliendi eritellimusena näiteks mõõtu lõigatud polükarbonaatplaadid, erimõõdus mööbel jms. Informatsioon on nähtaval ka ostukorvis asuval ostutingimustes, mis tuleb läbilugeda ning kinnitada ennem ostu sooritamist.
Lumav Commerce