-19%
KAMPAANIA

Eterniit AGRO L 1130x1750 värvivalik

Agro L kaheksalaineline eterniitplaat on standardne katusematerjal, millel kasutatakse spetsiaalset Safety Strips® ohutustehnoloogiat.
Alates 13,00 € / tükk Regular Price 15,94 €
Saadavus: 1 kuni 3 päeva
Transport TASUTA al. 490€

Tellimuse kojuvedu?

Transpordi hind arvutatakse teile ostukorvis ja sõltub toodete kogusest ja sihtkohast. Lisage tooted ostukorvi ja valige maakond ning näete automaatselt transpordi hindasid ja võimalusi.

Alates 490€ ostust on standard kojuvedu tasuta Harjumaal. Mujal Eestis alates 990€ ja saartel alates 1500€ tellimustest.

Võimalik on tellida väiksed kaubad pakiautomaati (TASUTA) ja suured kaubad koos mahalaadimisega (hind alates 20.-).

Standardvedu on kaupade kohaletoomine vastavalt VÕS-st lähtuvalt - kaup autol ja mahalaadimise eest vastutab vastuvõtja. Hinnad alates 15€ ja kullervedu alates 5€.

Harjumaal tarnime kaubad üldjuhul samal või järgmisel tööpäeval ja üle Eesti 1-3 päeva jooksul.


Loe kogu infot kojuveo kohta siit.

Seotud tooted
Tootekirjeldus

1750x1130 kattev pind on 1,65m2 (kattev pikkus 1600mm ja kattev laius 1040mm)

Asbestivaba Eternit Agro L kaheksalaineline eterniitplaat on standardne katusematerjal. Asbestivaba Agro L plaat on täpselt samasuguse pikkuse ja laiusega nagu nõukaaegne suur eterniitplaat, seega sobivad need plaadid ideaalselt vana eterniidi renoveerimiseks ja asendamiseks. Samuti sobib Agro L eterniit suurepäraselt ka uusehitistele ja suurte katuste ehitamiseks, sest pindade katmine toimub kiirelt ning katus saab hea välimuse. 

Plaatidel on juba tehases lõigatud nurgad, mis kiirendab katuse katmist veelgi ning võimaldab säästa paigalduse kuludest. Välja on töötatud spetsiaalne karastatud CurtCoat® värvitehnoloogia, et värv püsiks plaadil kaua. Meie eterniidil on garantii 30 aastat ning eluiga kuni 70 aastat.

Agro L plaatidel kasutatakse spetsiaalset Safety Strips® ohutustehnoloogiat, materjali sisse on pandud turvaribad, mis annavad materjalile parema mehaanilise tugevuse ja väga hea vastupidavuse. Meie spetsiaalsed turvaribad takistavad ligi 2 meetrit suurte plaatide purunemist.

Tehniline info:
Lainete arv: 8

Laius: 1130 mm
Pikkus: 1750 mm
Paksus: 6,0+-0,5 mm
Kaal: 25+-0,5 kg
Külgmine ülekatmine: 80 mm
Otsmine ülekatmine: 150 mm
Kasulik laius: 1050 mm
Kasulik pikkus: 1600 mm
Kasulik pindala: 1,68 m2/tk
Kinnitusroovide arv ühe plaadi toetamiseks: 3 tk
Roovlattide vaheline kaugus: 800 mm
Keskmine plaatide kulu katuse 1 m2 kohta: 0,6 tk
Keskmine kruvide kulu katuse m2 kohta: 1,8 tk

Tootja ETERNIT katuseplaadid on väga hea vastupidavuse ja kvaliteediga. Aastate pikkuse tootmise kohemusel on saavutatud kauakestev värvkatte püsimine ja materjalide säilimine. 
Asbestivabad kiudtsement-laineplaadid (eterniit) on mőeldud kaldkatuste (kaldega kuni 7°) ning seinte katmiseks. Laineplaadid on valmistatud mittesüttivast materjalist ning kuuluvad liigituselt mittepőlevate materjalide hulka (klass K1 vastavalt EV ST 620-9:1993). Asbestivabade laineplaatide kasutamisel lähtutakse aktsepteeritud ehitusnormidest ning tootja paigaldusjuhendist. Laineplaadid on mehaaniliselt töödeldavad.
Eterniidi eluiga on pikk, rohkem kui 80 aastat. Vettpidavusele on garantii 30 aastat, värvkattele 5 aastat. Värvkate on karastatud. Ilma värvkatteta ehk hallil plaadil ei ole auke ette puuritud, ülejäänud värvkattega plaatidele on augud ette puuritud.

Eterniit katuseplaat - materjal ja valmistamine
Asbestivabade kiudtsement-laineplaatide valmistamiseks kasutatakse tsementi, vett, taiteainet (opooka vői lubajakivijahu) ning armeerivat naturaalset kiudainet. Pressitud laineplaadid soojendatakse, mille järel hőőrutakse plaadi pinnale esimene värvikiht. Teine kiht värvkatet pihustatakse eeltöödeldud laineplaadile.

NB! Ladustamine
1. Värvkattega katuseplaate ja lisadetaile tuleb ladustada kaitstuna sademete ja niiskuse eest.
2. Plaatide võtmisel aluselt vältida nende lohistamist või lükkamist (kahjustab värvkatet).
3. Aluseid on lubatud virnastada maksimaalselt kahes kihis.
4. Aluste tõstmisel kraanaga tuleb kasutada tõsteharki (keelatud on kasutada tõstetroppe).

Tehniline info
Tehniline info
Pikkus1750mm (1600)
Laius1130mm (1050)
Kaal25kg/tk
Profiil8 lainet
Pindala1,98m2/1,65m2(kasulik)
Alus100tk
Arvustused
Write Your Own Review
Ainult sisselogitud kasutajad saavad arvustuse kirjutada ja toodet hinnata. Palun Logi sisse või Loo konto
Additional Information
Suuremate koguste puhul küsige pakkumist Homer projektimüügist projekt@ehomer.ee või telefonil 6007207. Transport: Kaubad on võimalik tarnida kulleriga ukseni, tava transpordiga objektile või mahalaadimisega objektil. Transpordi hind arvutatakse teile automaatselt ostukorvi esimeses vaates. 95% kogu tootevalikust tarnitakse 1 kuni 3 päeva jooksul üle Eesti. Täpsed transpordi tingimused leiate päises "Transport" sektsioonist!