Kohe laos

Kipsplaat standard 12,5x1200x2600mm

Kipsplaat standard 1200x2600mm, paksus 12,5mm
9,79 € / tükk
Saadavus: 1 kuni 3 päeva
Tasuta transport ei kehti

Tellimuse kojuvedu?

Transpordi hind arvutatakse teile ostukorvis ja sõltub toodete kogusest ja sihtkohast. Lisage tooted ostukorvi ja valige maakond ning näete automaatselt transpordi hindasid ja võimalusi.

Alates 490€ ostust on standard kojuvedu tasuta Harjumaal. Mujal Eestis alates 990€ ja saartel alates 1500€ tellimustest.

Võimalik on tellida väiksed kaubad pakiautomaati (TASUTA) ja suured kaubad koos mahalaadimisega (hind alates 20.-).

Standardvedu on kaupade kohaletoomine vastavalt VÕS-st lähtuvalt - kaup autol ja mahalaadimise eest vastutab vastuvõtja. Hinnad alates 15€ ja kullervedu alates 5€.

Harjumaal tarnime kaubad üldjuhul samal või järgmisel tööpäeval ja üle Eesti 1-3 päeva jooksul.


Loe kogu infot kojuveo kohta siit.

Seotud tooted
Tootekirjeldus

Standard kipsplaat on mõeldud inimeste elu- ja tööruumide seinte ja lagede katmiseks tavatingimuste korral. Standard kipsplaat on ehituses laialdaselt kasutusel. Meie valikus on Siniati tippkvaliteetsed standard kipsplaadid, mis on poes saadaval HRAK servaga.

Siniat EXPERT on kõrge pinnatihedusega, laia kasutusvalikuga, mh vaheseinte, kandvatel konstruktsioonidel lae- ja seinakarbikute ehitamiseks ning kuivkrohvina kasutamiseks mõeldud professionaalne kips-kartongplaat.

Lubatud kasutada ruumides, mille suhteline õhuniiskus on kuni 70%.

Ainus kipsplaat plaat turul, mis on läbinud uurimused kõikides NIDA süsteemlahendustes kasutamise seisukohalt. Omab vastavushinnangu süsteemi nr 3.

Tehniline info
Tehniline info
Pikkus2600mm
Laius1200mm
Paksus12,5mm
Tihedus8,0kg/m2
Arvustused
Write Your Own Review
Ainult sisselogitud kasutajad saavad arvustuse kirjutada ja toodet hinnata. Palun Logi sisse või Loo konto
Additional Information
Suuremate koguste puhul küsige pakkumist Homer projektimüügist projekt@ehomer.ee või telefonil 6007207. Transport: Kaubad on võimalik tarnida kulleriga ukseni, tava transpordiga objektile või mahalaadimisega objektil. Transpordi hind arvutatakse teile automaatselt ostukorvi esimeses vaates. 95% kogu tootevalikust tarnitakse 1 kuni 3 päeva jooksul üle Eesti. Täpsed transpordi tingimused leiate päises "Transport" sektsioonist!
kuidas ehitada? mida uut on ehitusturul? loe siit
Miks kasutada märgades ruumides niiskuskindlat seinaplaati?
Lumav Commerce