-22%
5,47 €/m2

SBS bituumen pealiskate Nexler Premium 5,2 kg/m2 1x6m

SBS bituumenmembraan Nexler Premium PYE PV200 S40H 1x6m
Special Price 32,79 € / rull Regular Price 41,90 € (VAT 23% incl.)
Järelmaksu kuumakse €5.57
Saadavus: Homer express

Toote saadavus

"Homer express" tooted on kohe meie jaotuskeskuses ja tarne üle Eesti 1-2 tööpäeva. Ise järgi tulles Tallinnas, kaup valmis 15 minuti jooksul.

"Tarneaeg 1-3 päeva"  kaup on Eesti laos ja tarnime 1-3 tööpäeva jooksul üle Eesti. Ise järgi tulles võib kättesaamise koht erineda Homeri jaotuskeskusest, vajadusel kasutame tootjate ja tehase esinduste ladusid.

Muud tarnemeetodid on hooajast sõltuvalt pikemad või kaup tellitakse otse tehasest ning tarneaeg vastav.

Harjumaal tarnime kaubad üldjuhul samal või järgmisel tööpäeval ja üle Eesti 1-3 päeva jooksul.


Loe lisainfot tarneaegade ja seletuste kohta siit.

Saadavus: Homer express
Transport TASUTA al. 500€

Tellimuse kojuvedu?

Transpordi hind arvutatakse teile ostukorvis ja sõltub toodete kogusest ja sihtkohast. Lisage tooted ostukorvi ja valige maakond ning näete automaatselt transpordi hindasid ja võimalusi.

Võimalik on tellida väiksed kaubad pakiautomaati ja suured kaubad koos mahalaadimisega.

Standardvedu on kaupade kohaletoomine vastavalt VÕS-st lähtuvalt - kaup autol ja mahalaadimise eest vastutab vastuvõtja.

Üldjuhul tarnime kaubad üle mandri Eesti 1-2 tööpäevaga, üle saarte kuni 3 tööpäeva.


Rohkem infot: link.

Projektimüük

Homeri projektimüügi pakkumise saamiseks tuleb lisada tooted ostukorvi ja esitada tellimus tasumata kujul, valides (tasumine ülekandega) ja kirjutada märkuste lahtrisse, et soovin pakkumist.

Suuremate ehitusobjektide tellimuste puhul võib pöörduda ka otse meiliaadressile projekt@eHomer.ee, kus meie spetsialistid võtavad asja üle ja leiame koostööks sobivaimad lahendused. 

Üldiselt saab parimad tingimused e-poest ostes kuni 2000-3000eur tellimusteni, sealt edasi juba sõltub tootevalikust ja kogustest kas ja kui palju meie projektimüük saab hindadega imesid teha :)

Seotud tooted
Tootekirjeldus

SBS pealiskiht Nexler PREMIUM PYE PV200 S40H on mõeldud kasutamiseks mitmekihilse bituumenkatusekatte pealiskihina uute katuste loomisel või vanade katusekatete renoveerimisel. Materjali ei ole ettenähtud kasutamiseks taimekasvuga kaetud lamekatustel.

Nexler PREMIUM PYE PV200 S40H SBS rullmaterjali on võimalik kinnitada ettevalmistatud aluspinnale gaasipõletiga või mehaaniliselt. Materjal sobib lamekatustele, kus katusekalle on vähemalt 1% või järsem.

Materjali pealmine pool on kaetud jämedateralise mineraalkattega ning alumine poolt kergsulava polümeerkilega. 

NEXLER Premium 40H tuleb kinnitada kuumutamise teel eelnevalt paigaldatud rullmaterjal aluskatte või krunditud vana rullmaterjalist katuse külge. Aluspind peab olema mehaaniliselt tugev, ilma lahtise mustuse, rasvaplekkide ja veeta. Enne kuumutamist tuleb veenduda, et järgmine kokkurullitud rull ei erineks puiste värvi poolest. Puisted on looduslikust materjalist ja võivad olla erineva värvivarjundiga.

PAIGALDUS

Rullmaterjali ülekate peab olema laiusega min. 8 cm piki materjalirulli ja min. 12 cm ühenduskohas, mis paikneb materjalirulliga risti. Bitumeenimassi sulatusala peab olema ca 0,5–1 cm laiune kogu kuumutatud ala pikkuses.

Tehniline info
Tehniline info
m2 6 m²
Kogus alusel pk. 24
Arvustused
Write Your Own Review
Ainult sisselogitud kasutajad saavad arvustuse kirjutada ja toodet hinnata. Palun Logi sisse või Loo konto
Lisainfo
Suuremate koguste puhul küsige pakkumist Homer projektimüügist projekt@ehomer.ee või telefonil 6007207. Transport: Kaubad on võimalik tarnida kulleriga ukseni, tava transpordiga objektile või mahalaadimisega objektil. Transpordi hind arvutatakse teile automaatselt ostukorvi esimeses vaates. 95% kogu tootevalikust tarnitakse 1 kuni 3 päeva jooksul üle Eesti. Täpsed transpordi tingimused leiate päises "Transport" sektsioonist!
Lumav Commerce