-12%
Alates 2,59 €/m2

Kivivill plaadis Superrock Premium 34

Superrock Premium 0,034 W/m·K. Valikus paksused 50-100-150mm

Alates 21,99 € / pakk Regular Price 24,90 € (VAT 23% incl.)
Saadavus: Homer express

Toote saadavus

"Homer express" tooted on kohe meie jaotuskeskuses ja tarne üle Eesti 1-2 tööpäeva. Ise järgi tulles Tallinnas, kaup valmis 15 minuti jooksul.

"Tarneaeg 1-3 päeva"  kaup on Eesti laos ja tarnime 1-3 tööpäeva jooksul üle Eesti. Ise järgi tulles võib kättesaamise koht erineda Homeri jaotuskeskusest, vajadusel kasutame tootjate ja tehase esinduste ladusid.

Muud tarnemeetodid on hooajast sõltuvalt pikemad või kaup tellitakse otse tehasest ning tarneaeg vastav.

Harjumaal tarnime kaubad üldjuhul samal või järgmisel tööpäeval ja üle Eesti 1-3 päeva jooksul.


Loe lisainfot tarneaegade ja seletuste kohta siit.

Saadavus: Homer express
Transport TASUTA al. 500€

Tellimuse kojuvedu?

Transpordi hind arvutatakse teile ostukorvis ja sõltub toodete kogusest ja sihtkohast. Lisage tooted ostukorvi ja valige maakond ning näete automaatselt transpordi hindasid ja võimalusi.

Võimalik on tellida väiksed kaubad pakiautomaati ja suured kaubad koos mahalaadimisega.

Standardvedu on kaupade kohaletoomine vastavalt VÕS-st lähtuvalt - kaup autol ja mahalaadimise eest vastutab vastuvõtja.

Üldjuhul tarnime kaubad üle mandri Eesti 1-2 tööpäevaga, üle saarte kuni 3 tööpäeva.


Rohkem infot: link.

Projektimüük

Homeri projektimüügi pakkumise saamiseks tuleb lisada tooted ostukorvi ja esitada tellimus tasumata kujul, valides (tasumine ülekandega) ja kirjutada märkuste lahtrisse, et soovin pakkumist.

Suuremate ehitusobjektide tellimuste puhul võib pöörduda ka otse meiliaadressile projekt@eHomer.ee, kus meie spetsialistid võtavad asja üle ja leiame koostööks sobivaimad lahendused. 

Üldiselt saab parimad tingimused e-poest ostes kuni 2000-3000eur tellimusteni, sealt edasi juba sõltub tootevalikust ja kogustest kas ja kui palju meie projektimüük saab hindadega imesid teha :)

Tootekirjeldus

Kivivillaplaadid SUPERROCK PREMIUM on pooljäigad universaalsed plaadid, mida kasutatakse kergetes, koormusest mõjutamata konstruktsioonides, valgus-, soojus- ja heliisolatsiooniks.

Kivivillaplaate SUPERROCK PREMIUM saab kasutada ka kõikides sõrestiku vertikaal-, horisontaal- või kaldkonstruktsioonides, mida ei mõjuta eksploatatsioonikoormus (kerged seinasõrestiku konstruktsioonid, tuulutatavates fassaadid, kolmekihilised tellisseinte konstruktsioonid, pööningud või sarikatevahelised katusetarindid, seinte lisasoojustuse sõrestikkonstruktsioonid, korrustevahelised vahelaed ja keldripealsed põrandad), soojus- ja heliisolatsiooniks.

OMADUSED

  • Deklareeritud soojusjuhtivus λD = 0,034 W/m·K, seepärast isoleerivad plaadid tõhusalt soojust;
  • Helineelduvustegur (AW) on: 0,90, kui paksus on 50-99 mm ja 1,00 kui paksus ≥ 100 mm (kõige kõrgem helineelduvustegur A)
Lisainfo ja dokumendid
Tehniline info
Tehniline info
Soojajuhtivus 0,034 W/m·K
Survetugevus ≥ 0,5 kPa
Tuleklass A1
Arvustused
Write Your Own Review
Ainult sisselogitud kasutajad saavad arvustuse kirjutada ja toodet hinnata. Palun Logi sisse või Loo konto
Lisainfo

Suuremate koguste puhul küsige pakkumist Homer projektimüügist projekt@ehomer.ee või telefonil 6007207. Transport: Kaubad on võimalik tarnida kulleriga ukseni, tava transpordiga objektile või mahalaadimisega objektil. Transpordi hind arvutatakse teile automaatselt ostukorvi esimeses vaates. 95% kogu tootevalikust tarnitakse 1 kuni 3 päeva jooksul üle Eesti. Täpsed transpordi tingimused leiate päises "Transport" sektsioonist!

kuidas ehitada? mida uut on ehitusturul? loe siit
Fassaadi krohvisüsteem - esimesest viimase etapini välja!
Kuidas valida õiget soojustusmaterjali?  Soojustusmaterjalide võrdlus ja juhised valiku tegemiseks
Miks soojustada oma maja kvaliteetse soojustusmaterjaliga
Lumav Commerce